* Otazník na srdci *

26. října 2010 v 0:42 | Arinya |  > Filozofuji <

Dejme tomu, že osoba konečně ví co chce, nebo si myslí, že ví co chce .. a je na to patřičně hrdá. Jaké je procento pravděpodobnosti, že brutálně zklame sama sebe a za čas zjistí, že to vlastně není to, co si přála....?
Pokud bude mít o životě pohádkovou sci-fi představu, pak tedy bude zklamána jisto jistě...
Pokud bude mít slabou vůli...
Pokud nebude dostatečně cílevědomá...
Já mám ovšem na srdci položený otazník za jinou otázkou, jíž si servíruju stále a neustále na talíř a hledám na ní odpověď všude kolem sebe.......... A tou je věk......... Vím, že si mladí lidé často "představují život, jako Hurvínek válku". Možná se to neříká jen tak nadarmo, avšak... Já osobně z celého srdce nenávidím "házení všech do jednoho pytle", brrr. Vždyť je to naprosto individuelní záležitost, nebo se mýlím?...
Asi se vyskytla situace, která mě přiměla k těmto slovům. Nejspíš nejsem sama, kdo to předemě servíruje. Někdo ode mě něco očekává, vkládá naděje do mých schopností... ale já to nejsem?
Hrozné je, zklamat sebe samotného, hrozné je zklamat druhého... Nejhorší je kombinace obou možností. Damn... To se nesmí stát.

Ari
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crazy fly Crazy fly | Web | 26. října 2010 v 0:52 | Reagovat

Ahoj, prosím o přečtení mého článku na blogu, je to pro mě moc důležitý, když mi dáš hlas, udělám pro tebe co budu moct :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama